• ایران ترموویژن اولین و بزرگترین مرجع ترموویژن در ایران

ایران ترموویژن بزرگترین مرجع تخصصی ترموویژن و دوربین حرارتی در ایران


ایران ترموویژن بهترین بستر برای مقایسه و انتخاب و خرید  اینترنتی انواع ترموویژن و دوربین حرارتی در ایران است . “گارنتی اصلالت کالا” ، “گارانتی بازگشت وجه” ، ” تحویل سریع” ، “مشاوره تخصصی رایگان” ، “گارانتی و خدمات پس از فروش” و “پیگیری سفارشات” از ویژگی های مهم و اساسی در ایران ترموویژن از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد .این فروشگاه در حال حاضر امکان مقایسه و خرید آنلاین بهتربن ترموویژن های روز دنیا را ازجمله انواع ترموویژن برند های : General ، CHAUVIN ، IRTEK ، Marmonix ، HTI ، CEM ، NEC ، SATIR ، TESTO ، FLIR ، FLUKE و … را برای مشتریان خود فراهم آورده است. تیم ایران ترموویژن سعی بر آن دارد که بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید تا بتواند نیاز صنایع مختلف را مرتفع نماید.

ایران ترموویژن، اولین و بزرگترین مرجع دوربین های حرارتی و ترموگرافی در ایران


ایران ترموویژن iran-thermovision.ir وب سایتی مستقل در زمینه ترموویژن و دوربین های ترموگرافی است. هدف این سایت ایجاد بستر جامع اطلاعاتی و امکان خرید و مقایسه وارائه سرویس های گوناگون در عرصه دوربین های حرارتی و ترموویژن به کاربران و علاقه مندان و نیز فعالان تجاری این حوزه است.

سایت ایران ترموویژن در حال حاضر خدمات زیر را به کاربران گرامی ارائه می دهد:

  • ارائه اطلاعات جامع و بروز شامل مشخصات فنی ، قیمت و لوازم جانبی انواع ترموویژن با برند های مختلف
  • ارائه بررسی های تخصصی انواع دوربین حرارتی
  • امکان جستجو و مقایسه ترموویژن های مختلف
  • امکان خرید ثبت در خواست واردات انواع ترموویژن
  • ارائه مشاوره رایگان در خصوص انواع دوربین حرارتی

ایران ترموویژن اولین و بزرگترین مرجع تخصصی انواع ترموویژن و دوربین حرارتی در ایران و نماینده رسمی برند های  General ، CHAUVIN ، IRTEK ، Marmonix ، HTI ، CEM ، NEC ، SATIR ، TESTO ، FLIR ، FLUKE و … ضمن ارائه اطلاعات جامع و کامل در ارتباط با انواع ترموویژن کلیه محصولات خود را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش به مشتریان خود عرضه می کند. هدف اصلی تیم ایران ترموویژن از ابتدا تاسیس اکرام مشتریان خود بوده و همین امر باعث گشته تا در میان صنایع مختلف از جمله ذوب آهن ، صنایع غذایی ، صنایع پزشکی ، پتروشیمی و … جایگاه ویژه ای پیدا کند. امید است با همیاری شما بتوانیم به مسیر خود با قوت بیشتر ادامه دهیم تا گامی مهم در خدمت به شما برداشته باشیم.

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم